Opowieść weselna

Tłumaczenie: Anna Boryna
Seria: Romanse Sprzed Lat
Wydawnictwo: Pol-Nordica
A Wedding Story

Jest koniec 1899 roku. Po śmierci męża, znanego podróżnika doktora Goodale, Kathryn zostaje bez grosza. Aby poprawić swoją sytuację materialną, młoda wdowa postanawia wziąć udział z Wyścigu Stulecia i zdobyć nagrodę w wysokości 50 tysięcy dolarów. Kate zdaje sobie sprawę jednak, że brak jej stosownego doświadczenia w tego rodzaju przedsięwzięciach, i zwraca się z propozycja współpracy do lorda Jamesa Benneta. Ten przeżywa jednak chwile wahania. I on, i Kathryn pamiętają, że spotkali się już przed dwudziestoma laty i zakochali w sobie.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.polnordica.com.pl