Do ostatniej chwili

Tłumaczenie: Paweł Latko
Wydawnictwo: Książnica
Mit dir bis in den Tod

Popatrzył na Stellę takim wzrokiem, że aż się przeraziła. Nie było w nim cienia miłości, a jedynie dzikie pożądanie. Szarpnęła się mocno, ale on był szybszy. Przycisnął ją do siebie i zanim zdążyła krzyknąć, przywarł do jej ust z niepohamowaną siłą, aż omal nie udusiła się z braku tchu. Wyrywała się, ale cóż mogła poradzić wobec brutalnego uścisku jego ramiona Jęknęła tylko przeraźliwie i próbowała odwrócić głowę. On jednak ani na chwilę nie pozwolił oderwać się od swoich warg.W tym momencie Stella zdała sobie sprawę, że Hans jej nie kocha i chyba nie kochał nigdy. Dowiódł tego, nie mogąc zapanować nad rozszalałymi zmysłami. Stella prężyła się z całej siły, szarpała, ale on jakby postradał rozum: trzymał ją coraz mocniej.

skm83134 | 2015-09-25
skm83134 | 2014-12-29
mariszach | 2014-09-12
Kotik | 2012-12-14
Na półkach: Przeczytane, Moje :)
mhj0 | 2012-11-30
kalusia1114 | 2012-11-09