Pojedynek serc

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The Silken Web
przyjaźń, miłość, ucieczka

Inne wydania

Dwudziestopięcioletnia Kathleen wychowała się w domu dziecka. Chociaż ma dobrą pracę i przyjaciół w Atlancie, każdy urlop spędza na letnich obozach dla sierot. Na jednym z nich poznaje Erika, fotoreportera stacji telewizyjnej, który zamierza zrobić film o wypoczywających w górach dzieciach. Kathleen i Erik zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Niestety Kathleen, na skutek pechowego zbiegu okoliczności przekonana, że jej ukochany jest żonaty, zostawia go bez słowa wyjaśnienia. Wyjeżdża do San Francisco, aby tu ułożyć sobie życie od nowa. Ale czy można wymazać z pamięci tę pierwszą, jedyną, największą w świecie miłość?

wiejskifilozof | 2016-11-17

Główna bohaterka lubi :seks,dzieci,fotografię.
Książka,bardzo szybka do czytania.Prosta i fajnie napisana.
Ot,takie czytadełko.

Monika | 2012-06-20
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 20 czerwca 2012

Sandra Brown tworzy dwa rodzaje powieści: thrillery (często z wątkiem miłosnym w tle) i romanse. Moje pierwsze spotkanie z jej twórczością było właśnie wspaniałym, wciągającym thrillerem i za thrillery ją uwielbiam.

"Pojedynek serc" to romans. Początek przypominał trochę Sparks'a, ale z każdym rozdziałem robiło się przyjemniej i ciekawiej.

Anka -> dziękuję z całego serca :)

izabela81 | 2016-02-27
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok
Przeczytana: 22 lutego 2016

W powieści znajdziemy mnóstwo namiętności, seksu, niedopowiedzeń, bajkowych opisów krajobrazów Mountain View oraz uczucia macierzyńskie. Choć książka przewidywalna, to czytałam z dużym zaciekawieniem jak ta historia się skończy.

Małgorzata Chabzda | 2014-09-29
Przeczytana: 29 września 2014

Mimo, że książka wciąga, że jest ciekawa i szybko się ją czyta to jest to pozycja na jeden raz która nie zapada w pamięci. Romans jak każdy inny według Sandry Brown. Ona poznaje jego, zakochują się i żyją długo i szczęśliwie. Czy ją polecam? Nie wiem. A komu? Też nie wiem.

Katherina87 | 2012-11-21

Po spotkaniu Erica, Kathleen odkrywa w sobie nieznaną dotąd pasję i namiętność, przed którymi tak starannie broniła się przez całe swoje dorosłe życie. Z ufnością oddaje się słodkiej fali uczucia. Ale niedopowiedzenia i pochopne decyzje komplikują losy ich miłości. U boku Kathleen pojawia się inny mężczyzna...

W jedwabnej, splątanej sieci uczuć rozgrywa się ta wzruszająca do łez i pełna namiętności opowieść o kobiecie i dwóch mężczyznach, którzy ją kochali.

Eawera | 2013-02-08
Przeczytana: 07 lutego 2013

Cudowna romantyczna historyjka, bardzo wzruszająca-płakałam jak bóbr!!
Cudowna,choć przedstawiająca bardzo smutne losy dwojga zakochanych.
Ich perypetie, miłość,którą chcieli zniszczyć,wymazać z serca mimo starań nie wygasła a wręcz przeciwnie wciąż się pogłębiała.
Polecam jeśli ktoś lubi tego typu lovestory,wzruszający prawie dramat miłosny,ale z nutką erotycznych uniesień.

Natalia | 2013-07-02
Przeczytana: 29 czerwca 2013

Przewidywalna. Od pierwszej do ostatniej strony. Miałam nadzieję na nieco inne zakończenie, ale było sztampowe.
Mimo wszystko czytało się lekko i przyjemnie. I chociaż wiedziałam mniej więcej jak potoczą się losy bohaterów śledziłam je z mniejszą lub większą ciekawością.
Komu polecam? Miłośniczkom romansów czy czytelnikom, którzy chcą odetchnąć od bieganiny i nadmiaru wszystkiego. Nie żałuję, że sięgnęłam po tę pozycję, chociaż niedługo pewnie o niej zapomnę. Historia po prostu nie zapada w pamięć.
Ot zwykły, przyjemny romans z erotycznymi wstawkami.

Aneta04 | 2013-11-01

* Ucieczka
* Romans
* Zdrada
* Miłość
* Happy End - jak w każdym romansie.

Jessica | 2015-04-08
Na półkach: Przeczytane, Od mamy

Niebanalny romans. Bohaterka irytująca, podobnie jak jej ukochany. Ale może własnie to, że tak bardzo mnie wkurzali, sprawiło, że książka bardzo mi się podobała?