ReLIFE tom 3

Tłumaczenie: Anna Karpiuk
Cykl: ReLIFE (tom 3)
Wydawnictwo: Waneko
リライフ
komedia, romans, szkolne życie, manga
komiksy
Dejikos

Arata przyzwyczaił się już do swojej roli w eksperymencie Relife i przekonuje się, że nie potrafi zachować dystansu tak, jakby tego chciał. Nowi szkolni koledzy zaczynają być mu w jakiś sposób bliscy. Wydawać by się mogło, że wszystko idzie w dobrym kierunku… ale co się stanie gdy 27-letni Arata zostanie sam na sam z licealistką?!

źródło opisu: Waneko, 2017

źródło okładki: http://waneko.pl/

Wkp | 2017-09-19
Na półkach: Przeczytane, Manga, Współpraca
Przeczytana: 16 września 2017

LICEALISTKA NA LEGALU?

Pierwsze dwa tomy „ReLIFE” były ciekawe, ale nie zawsze równe. Czytało się je przyjemnie, jednak czekałem na jakieś wielkie wow. Na coś, co mnie zaskoczy, zachwyci, poruszy do głębi. I wreszcie ten moment nastał wraz z trzecim tomem. Tomem mroczniejszym, ale przez to jeszcze lepszym i bardziej porywający niż wcześniej.

Kariu nie potrafiła znieść faktu, że Hishiro była od niej lepsza. Przegrała wyścig do zostania przewodniczącą, straciła szansę na srebrną spinkę i przywileje, a na dodatek zabiegi chcącej zaprzyjaźnić się z nią Hishiro odebrała jako wyśmiewanie się i wrogość (cóż poradzić, kiedy dziewczyna ma problemy z komunikacją, jak nikt inny). Chcąc się na niej zemścić i utrudnić jej życie, postanowiła ukraść jej torbę, ale rozwój wypadków doprowadził do dziwnej sytuacji. Teraz wraz z Kaizakim leżą u szkolnej pielęgniarki z drobnymi wstrząśnieniami mózgu, a napięcie między nimi narasta. Chłopak przypomina sobie sytuację z pracy, która sprawiła, że...

Lofney | 2017-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2017

Przewidziałam zwrot akcji tego tomu już podczas czytania pierwszego... i bardzo się cieszę, że to się spełniło :)

Just2000 | 2018-02-16
Weronika10 | 2018-02-06