Adobe Premiere Pro CC. Oficjalny podręcznik

Tłumaczenie: Maksymilian Gutowski
Wydawnictwo: Helion
Adobe Premiere Pro CC Classroom in a Book
adobe, premiere, cc, poradnik, wideo
poradniki
Kacper

Adobe Premiere Pro CC jest doskonałym narzędziem do edycji filmów, cenionym zarówno przez amatorów, jak i profesjonalnych montażystów. Ten wydajny i precyzyjny program obsługuje szeroki zakres formatów wideo oraz umożliwia szybką i prawdziwie kreatywną pracę. Zapewnia też szeroką gamę niepowtarzalnych narzędzi, dzięki którym użytkownicy Premiere mogą tworzyć dzieła najwyższej klasy. Ta...

Ta książka jest częścią serii „Oficjalny podręcznik”. Jest przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników Premiere i można ją uznać za najlepszy materiał szkoleniowy na rynku. Podręcznik składa się z osiemnastu lekcji, w których przystępnie objaśniono podstawowe i zaawansowane funkcje programu oraz udostępniono pliki z materiałami do ćwiczeń. Autor zaprezentował również techniki charakterystyczne dla najnowszej wersji oprogramowania.

źródło opisu: www.helion.pl

źródło okładki: www.helion.pl