Krawędź snu

Kiedy odłamany kawał gzymsu zabija na warszawskiej ulicy pozbawionego dokumentów cudzoziemca, a jego ciało znika w tajemniczych okolicznościach z kostnicy kto może przypuszczać, że rozpoczął się właśnie ciąg zdarzeń, których stawką jest los świata, a walka toczyć się będzie zarówno w podwarszawskim osiedlu, jak i paryskim Centrum Komputerowym, w puszczy kampinoskiej i na stokach Araratu, by osiągnąć finał w dniu otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Atlancie.

Mychak | 2015-04-30

Początek wciągający i bardzo obiecujący - jak w dobrym kryminale, w dalszej części poziom 'fantasy' przekracza jednak moje możliwości.
Nie zmienia to faktu, że czyta się bardzo przyjemnie a historia wciąga od samego początku. Zdecydowanie polecam czytelnikom lubiącym elementy fantastyki w literaturze.

Sławomir | 2014-02-16
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 15 lutego 2014

Tradycyjnie Pan Wolski nie zawodzić. Ciekawy pomysł plus kunszt literacki owocuje świetną książką którą doskonale się czyta.

Magnat | 2016-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2016

Dolanczam sie do kolegi Mychy...
Obiecujäcy poczätek...ale skäd pomysl androida w ksztalcie pudelka z kamykami ????? Kurna...troche za duzo fantazji...a szkoda, bo ogöl jest ciekawy

Szymon | 2016-11-09
Mateusz Rudziński | 2016-08-01