Profanacja

Tłumaczenie: Zbigniew Kościuk
Cykl: Czasy Ostateczne (tom 9)
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
Desecration
837146200X
Chrześcijaństwo, Szatan

Antychryst umacnia swoją władzę nad światem. Poprzez znakowanie ludzi kodem lojalności pragnie wyeliminować swoich przeciwników: chrześcijan i Żydów. Opozycja Ucisku - tajna, podziemna organizacja chrześcijan, decyduje się w otwarty sposób wystąpić przeciw Carpathii. Podczas gdy Antychryst planuje zbezczeszczenie Świątyni Jerozolimskiej Opozycja przygotowuje masowy exodus nawróconych Żydów z Jerozolimy do Petry - miejsca które w proroctwach zostało objawione jako bezpieczne schronienie dla wybranych spośród Izraela. Czy wszyscy Żydzi się nawrócą? Czy ostaną się wobec bezmiernej potęgi Zła? A co z tymi, którzy choć odrzucili Antychrysta nie zdecydowali się pójść za Chrystusem? Nowa powieść Tima LaHaye'a i Jerry'ego Jenkinsa wprowadza nas w możliwy scenariusz kolejnych wydarzeń Czasów Ostatecznych. Brawurowo zarysowana akcja i wyraziste przesłanie czynią z tej książki swoisty i niezwykle interesujący komentarz do proroctw opisanych w Ewangelii św. Jana Apostoła.

źródło opisu: http://www.vocatio.com.pl/

źródło okładki: http://www.vocatio.com.pl/