Modlitwa, która uzdrawia

Wydawnictwo: eSPe
Modlitwa, Bóg, Uzdorwienie
religia
Sławomir

Ta książka pokazuje, czego Bóg pragnie dokonywać dla nas. Jest to tak cudowne, że aż trudno w to uwierzyć. Bóg chce bowiem, aby zwyczajni ludzie błogosławili i uzdrawiali siebie nawzajem w swych rodzinach. Kiedy, zgodnie ze wskazówkami zawartymi w tej książce, zaczniesz modlić się wspólnie z bliskimi, zobaczysz, jak niezwykłe cuda będą przytrafiać się tobie i tym, których kochasz. Czytając tę książkę, uwierzysz w to, że Jezus naprawdę może uzdrawiać ludzi dzięki twojej modlitwie. Autor, od lat posługujący modlitwą o uzdrowienie i zachęcający do niej zwykłych chrześcijan na całym świecie, postanowił napisać krótki, prosty poradnik, który mógłby służyć wszystkim pragnącym nauczyć się tej formy modlitwy. Tym właśnie poradnikiem
jest ta książka. Jeśli zastosujesz rady, które są w niej zawarte, możesz się przekonać, że Jezus nadal dokonuje cudów i leczy nasze choroby. Dar modlitwy za innych ludzi, dar uzdrawiania nie jest bowiem zarezerwowany dla przyciągających tłumy charyzmatyków. Uzdrowienia, które dokonują się w dużych zgromadzeniach, stają się głośne i służą zbudowaniu wiary
wielu. Ale jeśli tylko zdobędziesz się na odwagę i spróbujesz, Bóg może posłużyć się tobą, aby – bez rozgłosu, ale równie skutecznie – uzdrawiać członków twojej rodziny czy twoich przyjaciół.

„Bądź pewien, że Jezus cię kocha i ma zarówno pragnienie, jak i moc, by cię uzdrowić. Uwierz w to, a z czasem będziesz mógł tego doświadczyć. W końcu będziesz wiedział z całą pewnością, której nic nie będzie w stanie osłabić, że Jezus darzy nas wielką miłością i bardzo chce, by Jego umiłowani odzyskiwali zdrowie”. fragment książki

źródło opisu: http://www.epika.com.pl/modlitwa-ktora-uzdrawia-p-335260.html

źródło okładki: http://www.epika.com.pl/modlitwa-ktora-uzdrawia-p-335260.html