Jego miłość nigdy nie ustaje. Odnaleźć sens pośród cierpienia

Tłumaczenie: Elżbieta Kopocz
Wydawnictwo: eSPe
His Love Never Quits: Finding Purpose Through Your Pain
wiara, Bóg, eSPe, cierpienie
religia
Marta

Oddaj się w ręce Wszechmogącego! Dla wielu chrześcijan konfrontacja z niezawinionym cierpieniem bywa początkiem głębokiego kryzysu. Trudno uwierzyć, że światem opiekuje się miłosiernyi wszechmogący Bóg, gdy właśnie straciliśmy jedyne źródło utrzymania, czuwamy przy łóżku umierającego dziecka lub sami zmagamy się ze śmiertelną chorobą. Książka Cherie Hill ma stanowić duchową pomoc w takich...

Oddaj się w ręce Wszechmogącego!

Książka Cherie Hill ma stanowić duchową pomoc w takich sytuacjach. Wesprzeć nas w poszukiwaniu sensu tego, czego doświadczamy, w rozpoznaniu miejsca cierpienia w Bożym planie. Historie biblijnych bohaterów pokazują, że doświadczenie bólu może zaowocować bardziej radykalnym oddaniem się Bogu, pogłębieniem się relacji z Nim. Gdy wyczerpują się wszystkie ludzkie sposoby, coraz wyraźniej uświadamiamy sobie, że tylko Boża interwencja jest w stanie wybawić nas z opresji. W takiej sytuacji pozostaje nam wierzyć, że zgodnie z obietnicą Bóg współdziała z nami we wszystkim dla naszego dobra. Autorka mocno podkreśla, że wśród postaci występujących w Piśmie Świętym nie ma ani jednego człowieka, który żałowałby, że zaufał Bożej obietnicy. Nasza perspektywa jest ograniczona, Bóg wie, czego nam najbardziej potrzeba. Czy mierzenie się z trudnościami na własną rękę jest więc najlepszym wyborem?

Ta książka przypomni ci, że Bóg trwa przy tobie w najbardziej dramatycznych momentach twojego życia. I naprawdę ma plan.

Cherie Hill z wykształcenia jest psychologiem, autorką wielu książkowych bestsellerów (m.in. wydanego przez Wydawnictwo eSPe Kiedy potrzebujesz cudu) które pomagają w zgłębianiu obietnic i błogosławieństw obecnych w słowie Bożym.

źródło opisu: http://boskieksiążki.pl

źródło okładki: http://boskieksiążki.pl