Zgłosuj na książki roku 2017

Świnka Peppa. Pierwszy dzień zimy

Cykl: Świnka Peppa
Wydawnictwo: Media Service Zawada
lukaszz_84

Dwie przygody Peppy w jednej książce! To będzie naprawdę wspaniała zabawa! Nareszcie zima! Kałuże zamarzły i zrobiło się ślisko. Spadło też mnóstwo śniegu i można zjeżdżać na sankach. Przeczytaj, jak Peppa i George wygrali wyścig. Zima to również czas Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji przedszkolna grupa Peppy wybrała się do teatru na świąteczny spektakl. Sprawdź, co im się najbardziej...

Dwie przygody Peppy w jednej książce!
To będzie naprawdę wspaniała zabawa!
Nareszcie zima! Kałuże zamarzły i zrobiło się ślisko. Spadło też mnóstwo śniegu i można zjeżdżać na sankach. Przeczytaj, jak Peppa i George wygrali wyścig. Zima to również czas Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji przedszkolna grupa Peppy wybrała się do teatru na świąteczny spektakl. Sprawdź, co im się najbardziej podobało!

źródło opisu: http://www.znak.com.pl

źródło okładki: http://www.znak.com.pl