Krzysia i potworny psotnik

Wydawnictwo: Literówka
9 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Terrible Trickster
Anna

Ktoś płata figle na Zamku Jutrzenki. Na początku jest to zabawne, choć nie dla sir Benedykta. O niecodzienne poczucie humoru podejrzewa samą Krzysię, grożąc jej nawet wydaleniem z zamku! Nie ma w nim miejsca dla psotników! Dość tego! Trzeba koniecznie znaleźć tego figlarza.

źródło opisu: literowka.com

źródło okładki: wydawca

Anna | 2016-12-12
Przeczytana: lipiec 2016

Ciąg dalszy zamkowych przygód Krzysi, Rufusa i innych postaci. Dalej jest ciekawie, mądrze, z pomysłem i apetytem na więcej. Chętnie bym poznała inne tytuły tej autorki:)

4444 | 2017-06-25
Przeczytana: 2017 rok