Zgłosuj na książki roku 2017

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Makaron na każdą okazję
makaron przepisy
Madi

Świerze i suche makarony są podstawą wielu wspaniałych potraw światowej kuchni,Łatwe do przygotowania,mogą być przyrządzane na tysiące sposobów i podawane z najrozmaitszymi sosami.Książka ta jest doskonałym przewodnikiem po świecie makaronu,włączając w to przepisy na domowy świeży,znakomity makaron(a także ravioli i tortellini).Dodatkowo,we wprowadzeniu znajdziesz informacje dotyczące gatunków oliwy oraz podpowiedzi,jakie sosy pasują do różnego rodzaju makaronów.I wreszcie to,co najważniejsze,czyli ponad 100 przepisów.

źródło opisu: Wydawnictwo Olesiejuk

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Madi | 2016-12-05

Duży ,pięknie wydany album wraz z praktycznymi poradami i przepisami.
U nas się sprawdził-zrobiliśmy już parę dań.

Na półkach