Ryby smaczne i zdrowe

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Lotrisit

Książeczka prezentuje kilkadziesiąt przepisów na wyjątkowo lekkostrawne i niskokaloryczne dania. Ryby - jak powszechnie wiadomo - zawierają wiele cennych składników mineralnych, takich jak żelazo, wapń, fosfor, magnez i potas oraz witamin z grupy B. Autorka, chcąc jak najpełniej zaprezentować walory smakowe, poza szczegółowymi recepturami na potrawy, przytacza zasady postępowania przy wstępnej obróbce ryb.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Ryby_smaczne_i_zdrowe-p-640-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Ryby_smaczne_i_zdrowe-p-640-.html