Przeczucie

Renata jest samotną, starzejącą się kobietą, która już niczego od życia nie oczekuje. Nagle wydaje jej się, że odnalazła siostrę, że odnalazła rodzinę, że życie się nareszcie do niej uśmiechnęło.

marbel44 | 2013-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2013

Książka bardzo mnie zaciekawiła, porusza problemy społeczne i relacje międzyludzkie. Szkoda że Autorka zamieściła na początku książki (list pana Witolda) rozwiązanie zagadki, czy Izabela jest siostrą Renaty. Myślę jednak, że książka należy do kategorii tych bardziej "ambitnych" i świetnie-ze znajomością ludzkiej "psyche" pokazuje obojętność człowieka wobec drugiego człowieka. Niestety, nie raz ludzie okazują wobec zwierząt wielkie serce, a nie widzą potrzeb drugiego samotnego człowieka.

Alicja | 2010-11-24
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: styczeń 2010

Przewidywalna, ale da się przeczytać

ewika | 2016-11-27
Przeczytana: 21 listopada 2016