RTS vs. ŁKS

albumy
Justyna

Wydano przy współudziale Futbol Factory po łódzku, ulicawieswoje.pl, krzykmurow.blogspot.com W albumie między innymi: Humor. Żarty. Nowe, niepublikowane wcześniej napisy. Stare, publikowane wcześniej napisy. W zasadzie same napisy. RTS jeździ Tico ŁKS nie czyta książek RTS gra w tarota ŁKS wylizuje talerz po bułce RTS szyje na maszynie do pisania ŁKS wyłancza światło RTS bije mamę...

RTS jeździ Tico
ŁKS nie czyta książek
RTS gra w tarota
ŁKS wylizuje talerz po bułce
RTS szyje na maszynie do pisania
ŁKS wyłancza światło
RTS bije mamę różańcem w szczepionkę
ŁKS bierze urlop na feszyn weeka
RTS myśli, że żabka to zoologiczny
ŁKS macza herbatniki w nocniku
itp. itd.

Justyna | 2016-12-02
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2016, Mam!
Przeczytana: 02 grudnia 2016
Na półkach