Support and Defend

Okładka książki Support and Defend Tom Clancy, Mark Greaney
Okładka książki Support and Defend
Tom ClancyMark Greaney Wydawnictwo: Penguin Books Cykl: Jack Ryan (tom 17) kryminał, sensacja, thriller
Jack Ryan (tom 17)
Penguin Books
2015-02-26
2015-02-26
9781405919296

Okładka książki Władza i imperium Marc Cameron, Tom Clancy
Władza i imperium Marc Cameron, Tom C...
Okładka książki Code of Honor Marc Cameron, Tom Clancy
Code of Honor Marc Cameron, Tom C...

Coraz słabsze te książki. Już od dawna pisane na siłę. To powinno być że żydzi zabili Palestyńczyka a nie odwrotnie. USA zawsze wybiela Żydów, bo oni faktycznie rządzą całą ich administracją oraz finansami. Ogólnie słaba książka, bardzo na siłę. Cykl Rayana się wypalił już kilka książek temu.

Co to znaczy "TRYUMF POSTPRAWDY"? Tytuł angielskiego oryginału brzmi "Support and defend" i tu rozumiem, że to odniesienie do przysięgi w obronie Konstytucji USA, którą składają imigranci "so help me God". A polski tytuł jest trudny do odszyfrowania i dla mnie niezrozumiały.
Ale niech tam. Grunt, że karabiny strzelają, helikoptery latają, wariograf wariuje, szpiedzy szpiegują, w globalnej wiosce znowu huczy, grad pocisków dziurawi wszystko a trup ściele się gęsto.
Myślę, że zapomnę treść zanim zdołam odnieść książkę do biblioteki.
Ale dużo się działo, duzi chłopcy będą zachwyceni.

Świetna kontynuacja w schedzie po wybitnym pisarzu, jakim był Tom Clancy. Bogate opisy działania agencji rządowych USA pozwalają się wczuć w klimat funkcjonowania znanych agencji jak FBI czy CIA, ale też tych działających pod przykrywką. Opowieść o tym jak wykradnięcie jednego nazwiska może uruchomić domino na całym świecie. Dla fanów Toma Clancy obowiązkowa do przeczytania.

Co za dużo, to niezdrowo. Za dużo Jacka. Mam przesyt.

Co za dużo, to niezdrowo. Za dużo Jacka. Mam przesyt.

Dla mnie dobra. Mimo ze przygody Doma solo ale i tak dobrze sie czytalo...

Dla mnie dobra. Mimo ze przygody Doma solo ale i tak dobrze sie czytalo...

Z cyklu: Zabili go i uciekł, z odpowiednią ideologią oczywiście

Z cyklu: Zabili go i uciekł, z odpowiednią ideologią oczywiście

Witam
Książka doskonała na wakacje tzn.urlop gdzie nie zawsze jest czas i spokój a co za tym idzie nie straci się zbytnio wątku gdy będzie nas coś rozpraszać. Czyta się szybko wciąga sam koniec trochę taki " amerykański " ale polecam
Tomek

Witam
Tomek

Mark Greaney w godny sposób kontynuuje cykl Toma Clancy . Powieść trzymająca w napięciu. W Indiach ginie w zamachu były izrealelski komandos . Powodem zamachu jest przeciek w USA. Dominic Caruso rusza tropem przecieku . Dlaczego sfrustrowany urzędnik wykrada i dla kogo tajne dokumenty . Przeczytaj , a nie pożałujesz czasu poświęconego na tę książkę.

Czasem warto po ksiäzke siegnäc drugi raz.
Lubisz napiecie i akcje przez ponad 500 stron??
To nie cztaj co pisze - przeczytaj ksiäzke! :)
Pozdrawiam

.......Tom Clancy nadal zyje i pisze jako Mark Greaney ;)

Czasem warto po ksiäzke siegnäc drugi raz.
Lubisz napiecie i akcje przez ponad 500 stron??
To nie cztaj co pisze - przeczytaj ksiäzke! :)
Pozdrawiam

.......Tom Clancy nadal zyje i pisze jako Mark Greaney ;)

No i jest akcja, dużo jej nawet.

No i jest akcja, dużo jej nawet.

• Tom Clancy

Dodaj cytat z książki Support and Defend