Op-Center: Divide and Conquer
spisek, polityka, wojna

Miejsce spisku: Departament Stanu. Cel: amerykańska interwencja zbrojna w Azji Środkowej i dominacja na Morzu Kaspijskim. Przeszkoda: prezydent Stanów Zjednoczonych, zwolennik polityki pokojowej. Tylko Paul Hood, agent Centrum Szybkiego Reagowania może zdemaskować spiskowców, ocalić honor prezydenta i powstrzymać machinę wojenną, zanim będzie za późno...

Piotr | 2016-04-22

Widzę, że nikt nie napisał jeszcze oceny, więc będę pierwszy.

Czytałem tę książkę dość dawno i praktycznie nie pamiętam o czym była (to o czymś świadczy).
Ale co ważniejsze ta książka upewniła mnie, że "intrygi" Toma Clancy'ego (czy któregoś z jego ghost writerów) są naprawdę słabe. Teraz z daleka trzymam się od jego powieści (w szczególności, że naciąłem się też na innej jego książce - "Zęby tygrysa".

dymek | 2016-09-15
Magnis | 2016-04-28