Kolorowa kuchnia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
warzywa, owoce,
Athoualia

Czy wiesz, że kolory warzyw i owoców wskazują na ich właściwości prozdrowotne? Na przykład czerwone warzywa i owoce mają korzystny wpływ na układ krążenia, pomarańczowe i żółte chronią wzrok, fioletowe opóźniają starzenie, zielone wzmacniają naczynia krwionośne, a białe działają antybakteryjnie oraz antywirusowo. Znajdziesz tu przepisy na sałatkę z buraczków i orzechów włoskich, dynię...

Czy wiesz, że kolory warzyw i owoców wskazują na ich właściwości prozdrowotne?

Znajdziesz tu przepisy na sałatkę z buraczków i orzechów włoskich, dynię pieczoną z miodem i tymiankiem, knedle z jagodami, smoothie z jarmużu z jabłkiem i limonką, krem kalafiorowy oraz wiele innych receptur na kolorowe dania pełne zdrowia.

źródło opisu: www.wydawnictwoolesiejuk.pl

źródło okładki: www.wydawnictwoolesiejuk.pl