Zgłosuj na książki roku 2017

Biblia taniego spania

Wydawnictwo: Księgarnia Globtrotera
Gosia_Łukasz

Książka, która sprawi, że będziesz nocował w hotelach nawet za darmo! Pierwszy podręcznik, który pokazuje, w jaki sposób szukać błędów w systemach rezerwacji hotelowych, a te błędy wykorzystywać oraz jak zabezpieczyć się przed anulacjami biletów zakupionych w wyniku błędu systemu rezerwacyjnego. Całość napisana prostym i przystępnym językiem z dużą dawką poczucia humoru. Absolutnie praktyczna...

Książka, która sprawi, że będziesz nocował w hotelach nawet za darmo!
Pierwszy podręcznik, który pokazuje, w jaki sposób szukać błędów w systemach rezerwacji hotelowych, a te błędy wykorzystywać oraz jak zabezpieczyć się przed anulacjami biletów zakupionych w wyniku błędu systemu rezerwacyjnego. Całość napisana prostym i przystępnym językiem z dużą dawką poczucia humoru. Absolutnie praktyczna wiedza, zero teorii, tylko praktyczne ćwiczenia.

źródło opisu: bibliataniegospania.pl/

źródło okładki: bibliataniegospania.pl/