Biblia taniego latania

poradniki
Księgarnia Globtrotera
2014-12-01
2014-12-01
tanie latanie bilety lotnicze tanie podróże

Okładka książki Poradnik inwestora rynku nieruchomości Justyna Broniecka-Klim, Damian Kleczewski, Kazimierz Turaliński
Poradnik inwes... Justyna Broniecka-K...
Okładka książki Mówca doskonały. Wystąpienia publiczne w praktyce Agata Rzędowska, Jerzy Rzędowski
Mówca doskonał... Agata Rzędowska, Je...
Okładka książki Biznes to nie bajka. Albo jak na 1000 sposobów pogmatwano proste sprawy z życia firmy Steve Rivkin, Jack Trout
Biznes to nie ... Steve Rivkin, Jack ...

Takie caos co powinno byc zakazane jako publikacja. Autor pozbieral troche ogolnej wiedzy, dodal spreparowane print-screeny i sprzeadje to na wzor amerykanskich poradnikow zycia. Absolutne i niekonkretne dno.

Przestrzegam przed tym panem - to oszust, wziełam udzial w jego warsztatch które były pełne bzdur and nielegalnych porad.Reklamowane jako - zwrot pieniedzy w razie braku satysfkacji. Poprosiłam o zwrot pieniedzy, pan Dudek nigdy ich nie zwrócił. Zwykły naciągacz.

Porady o tanim lataniu, a spojrzcie na jego czy żony insta, facebooka gdzie wiecznie chwala sie lataniem w biznes klasie i cenami w hotelu typu 6000 za noc. No i te fotki żonki w bikini.

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 2 min):

Lub do przeczytania:

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 2 min):

Lub do przeczytania:

Pokaż mimo tovideo - opinia

Książka opisuje sposoby na tanie latanie. Jest tego mnóstwo i nie sposób tego wszystkich ogarnąć. Trzeba ją traktować jak mapę miasta, jak instrukcję obsługi czegoś tam. Czy zamieszczone tam sposoby działają - nie jestem w stanie ocenić, może po jakimś czasie i zastosowaniu zawartych w niej poradach uda mi się kupić tani bilet :)

Gniot, chyba skopiowany z jakiejś amerykańskiej stronki. Polecam poczytać rozne fora na temat autora

Idealna jako wkład do kominka :)

Idealna jako wkład do kominka :)

• 2016
  • Chcę mieć
  • Z polecenia
  • Papier
  • Literatura podróżnicza
  • Kupione.

Dodaj cytat z książki Biblia taniego latania