Zgłosuj na książki roku 2017

Droga Wodza

Wydawnictwo: WAM
religia
Sakura

Orzeł w kurniku to ja sprzed lat. A może także ty? Może nim byłeś? Może jeszcze czasami bywasz? A może, co gorsza, nadal tkwisz w miejscu, które nie jest twoim naturalnym światem? W takim razie do ciebie to piszę. Może czas przejrzeć i zobaczyć, że jesteś bardziej lotny niż myślisz, a to, co cię gniecie i trzyma przy ziemi, jest fałszywym przekonaniem, które kiedyś nieświadomie kupiłeś.

źródło opisu: http://e.wydawnictwowam.pl/tyt,74674,Droga-wodza.htm

źródło okładki: http://okladki.wydawnictwowam.pl/250/74674.jpg

Paweł | 2017-05-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 03 maja 2017

Nawet nie pamiętam dlaczego kupiłem tę książkę. Tytuł chyba mnie zainspirował, no bo to jest naprawdę ciekawa fraza "jak orzeł w kurniku". Chciałem wiedzieć co to znaczy! Po przeczytaniu książki muszę stwierdzić, że dawno nie czytałem tak dobrej pozycji na temat życia i rozwoju osobistego w połączeniu z relacją z Bogiem. Cieszy mnie podejście ojca Tomasza, nie jest takie typowo "coachingowe" czyli "wszystko możesz osiągnąć, to jest kwestia czasu i zaangażowania!". Tutaj było inaczej, lepiej, bardziej dojrzale. Cieszy mnie to, że jednak trafiłem na tę pozycję. No i przepiękny język pisany ojca Tomasza przemawia do mnie. Dbanie o szczegóły, o przypisy. Dawno nie czytałem tak pełnej książki. Polecam serdecznie :)

Grayman | 2018-02-12
UlaNowak | 2017-12-03