Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
6 (8 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki
iw-

Kolejna książka Konrada Gacy, znanego i cenionego specjalisty ds. leczenia otyłości i motywatora. Człowieka, który pomógł już tysiącom ludzi zapanować nad nadwagą i otyłością. „Obudź w sobie wojownika” to opowieść o drodze na szczyt własnych możliwości. To autorska metoda motywacji i osiągania sukcesów na każdym polu. Konrad Gaca dzieli się swoimi przeżyciami i doświadczeniami – opowiada...

Konrad Gaca dzieli się swoimi przeżyciami i doświadczeniami – opowiada historię walki o zdrowie córeczki, przywołuje najtrudniejsze momenty w swoim życiu, by wszystkim nam pokazać, że każdy cel jest na „wyciągnięcie ręki”. Stawia również niełatwe pytania i oczekuje na nie odpowiedzi.

Ta książka jest jak rozmowa z przyjacielem – pokazuje, w jaki sposób i dlaczego warto walczyć o siebie.

To intensywny zastrzyk siły i motywacji, polecany wszystkim, którym tego brakuje. Lektura idealna dla tych, którzy chcą czuć się szczęśliwymi i spełnionymi ludźmi, którzy chcą „obudzić w sobie wojownika”!

„Bo przecież każdy z nas ma w sobie wojownika. Taka po prostu jest nasza natura, chociaż często o tym zapominamy. Zapominamy, że opowieść o sile ludzkiego ducha, która potrafić przenosić góry, to opowieść o każdym z nas”.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Bonia | 2017-02-05
Przeczytana: styczeń 2017

Zbiór prawd oczywistych. Z dużą częścią się zgadzam, ale nie znalazłam tam nic ponad to co wiem.

Magda | 2017-07-06
Przeczytana: 10 grudnia 2016

„Obudź w sobie wojownika” to przepis na bycie lepszym dla siebie i swoich bliskich. To książka, która opiera się na, stworzonej przez autora, Piramidzie Zdrowego Człowieka i nie chodzi tu tylko o ciało ale również duszę.

Recenzja:http://lubimyczytac.pl/biblioteczka/polki

Barbara | 2017-09-30