Jadąc w stronę nieba

Wydawnictwo: Prima
Riding to the sky
miłość, uczucia

Sir Mark Seymour zostaje zaproszony przez margrabiego Kilnea do jego rezydencji, gdzie odbędą się wyścigi konne, a później wspaniałe przyjęcie. Warunkiem uczestnictwa jest, aby wszyscy jeźdźcy, reprezentujący śmietankę towarzyską Londynu, przybyli w towarzystwie atrakcyjnych pięknych amazonek. Sir Mark jest zrozpaczony, kiedy jego partnerka w ostatniej chwili zmienia zdanie, decydując się wystąpić u boku bogatego lorda. Dla ratowania twarzy prosi swoją siostrę Filipę o towarzyszenie mu, incognito, w wymarzonej gonitwie, w której zwycięsko pozwoliłoby mu podreperować budżet mocno nadszarpnięty w czasie przygotowań do udziału w imprezie. Jak potoczy się ta pasjonująca historia, opowie mistrzyni romansu Barbara Cartland.

alja | 2016-04-01
Przeczytana: 25 sierpnia 2016