Bardzo pracowity świetlik

Wydawnictwo: Wilga
8 (7 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
9788328019775
youstyna

Nowa książeczka z serii kontrastowych, przygotowana specjalnie z myślą o maluszkach, które skończyły pierwszy rok życia. Książeczki do wspólnego oglądania. Zachęcane przez rodzica dziecko wskazuje paluszkiem kształty, kolory, bohatera książeczki – pszczółkę, biedronkę, świetlika lub mrówkę, i nazywa je. Książeczki oparte na kontraście przyczyniają się do optymalnego rozwoju małego dziecka.

źródło opisu: http://www.empik.com/ksiazeczki-kontrastowe-bardzo...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/ksiazeczki-kontrastowe-bardzo...»

sweeciak | 2017-11-21

“Bardzo pracowity świetlik” (10m+), jak nazwa sama wskazuje opowiada nam historię świetlika, któremu jako przewodni kolor został dobrany zielony a kształt gwiazdki. Wyróżnia się ona także na tle pozostałych bo jej głównym kolorem jest czarny, a to dlatego, że “malutki świetlik chce rozświetlić niebo”.

Według mnie warto kupić ową książeczkę i patrzeć jak dziecko chłonie, te jeszcze proste obrazki, jak zapamiętuje bohaterów, kształty a także słucha prostej historyjki. Polecam.

Cudowna książeczka dla niemowlaka!Bardzo niepozorna, mój Syn odkąd skończył około 2 msc. słucha i ogląda ,,Świetlika" codziennie!(niby 10msc+;)- tym bym się wcale nie sugerowała.

Świetny tekst(ciekawa rymowana historyjka), obrazki idealne dla Malucha, kolory także(nie jest ich za dużo),bardzo dobry kształt i grubość(łatwo chwycić, oglądać i manipulować, można postawić).

PS. Płaczącego Syna ta książka była w stanie uspokoić w 5 sekund!! nosiliśmy ją(nosimy dalej) ze sobą prawie wszędzie!- mam do niej ogromny sentyment:)

iw- | 2018-07-11
Przeczytana: 05 lipca 2018