Bardzo zalatana pszczoła

Seria: Książeczki kontrastowe
Wydawnictwo: Wilga
9788328019744
youstyna

Nowe książeczki kontrastowe przygotowane specjalnie z myślą o maluszkach, które skończyły pierwszy rok życia.
Książeczki do wspólnego oglądania. Zachęcane przez rodzica dziecko wskazuje paluszkiem kształty, kolory, bohatera książeczki – pszczółkę, biedronkę, świetlika lub mrówkę, i nazywa je. Książeczki oparte na kontraście przyczyniają się do optymalnego rozwoju małego dziecka.

źródło opisu: http://sklep.gwfoksal.pl/robaczki-bardzo-zalatana-pszczola.html

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/robaczki-bardzo-zalatana-pszczola.html

sweeciak | 2017-11-21
Przeczytana: luty 2017

“Bardzo zalatana pszczoła”(12m+) to historia pracowitej pszczółki, która cały dzień zbierała pyłek z kwiatów i “plastry miodem zapełniała”. Jak możecie się domyślić, kolorem królującym jest żółty, a z racji, że to pozycja dla ciut starszych to grafiki urozmaicono kolorem różowym. Kształtem jest sześciokąt, który nawiązuje do plastrów miodu.

Według mnie warto kupić owe książeczkę i patrzeć jak dziecko chłonie, te jeszcze proste obrazki, jak zapamiętuje bohaterów, kształty a także słucha prostej historyjki. Polecam.

Leonik | 2016-11-18

Cała seria ślicznie wydana, wierszyki zabawne. Rewelacja!