Bardzo zdolna biedronka

Okładka książki Bardzo zdolna biedronka
Natalia Urbaniak Wydawnictwo: Wilga Seria: Książeczki kontrastowe interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
10 str. 10 min.
2015-01-01
10 min.
9788328019768

Na półkach: , , , ,

super połączenie książeczki kontrastowej z edukacyjną historyjką o kreatywności. Młoda wpatruje się uważnie w kontrastowe kształty, nawet gdy leży sama.

Biedronka to cudowna ,,siostra świetlika":)
Książeczka jest magiczna i jak to trzy inne pozycje tej autorki(pszczoła, świetlik, mrówka)- bardzo niepozorna.

Ponownie 10msc.+ nieprawda:) u mnie 2msc+

Kolory oczywiście kontrastowe idealne dla Maluchów(biały, czarny, czerwony)ale książeczka nie jest nudna.

Ilustracje interesujące a zarazem proste, duże i małe elementy, wszędzie pojawia się biedronka( w towarzystwie kresek i jakże świetnych kropek- szczególnie ostatnia strona to arcydzieło!!)

Historyjka wpada w ucho(jest o czymś- na plus), ja niemalże codziennie synowi ,,recytuję ten wierszyk"- bez obrazków też już reaguje bardzo żywiołowo!

Format Ok.- małe rączki świetnie sobie z nim radzą, kartonowa(a jak smakuje;)

Obok Świetlika największy USPOKAJACZ mojego Syna! dla Maluchów(niemowlaków idealna)!

Biedronka to cudowna ,,siostra świetlika":)

Ponownie 10msc.+ nieprawda:) u mnie 2msc+

Ilustracje interesujące a zarazem proste, duże i małe elementy,...

“Bardzo zdolna biedronka” (10m+) zabiera nas do świata biedroneczki, która chciała zostać artystką. Tutaj poza bielą i czernią przywita nas kolor czerwony oraz kółeczko, a to za sprawą tego, że biedroneczka lubi robić kropeczki.

Według mnie warto kupić ową książeczkę i patrzeć jak dziecko chłonie, te jeszcze proste obrazki, jak zapamiętuje bohaterów, kształty a także słucha prostej historyjki. Polecam.

Cała seria ślicznie wydana, wierszyki zabawne. Rewelacja! A część z biedronką zdaje się być ulubioną mojej córci.

Dodaj cytat z książki Bardzo zdolna biedronka