rozwińzwiń

Bardzo zdolna biedronka

Okładka książki Bardzo zdolna biedronka Natalia Urbaniak
Okładka książki Bardzo zdolna biedronka
Natalia Urbaniak Wydawnictwo: Wilga Seria: Książeczki kontrastowe interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
10 str. 10 min.
9788328019768

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Obrazki dla maluchów. Boże Narodzenie Émilie Beaumont, Nathalie Bélineau
Ocena 6,4
Obrazki dla ma... Émilie Beaumont, Na...
Okładka książki Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos, Elżbieta Szwajkowska, Witold Szwajkowski
Ocena 7,4
Wierszyki ćwic... Marta Galewska-Kust...
Okładka książki Koła i kółka. Akademia Mądrego Dziecka. A to ciekawe! Zbigniew Dmitroca, Carlo Alberto Michelini
Ocena 6,9
Koła i kółka. ... Zbigniew Dmitroca, ...
Okładka książki 0-3 miesięcy Karolina Cichoń-Wydrych, Agnieszka Starok
Ocena 8,3
0-3 miesięcy Karolina Cichoń-Wyd...

Na półkach: , , , ,

super połączenie książeczki kontrastowej z edukacyjną historyjką o kreatywności. Młoda wpatruje się uważnie w kontrastowe kształty, nawet gdy leży sama.

Biedronka to cudowna ,,siostra świetlika":)
Książeczka jest magiczna i jak to trzy inne pozycje tej autorki(pszczoła, świetlik, mrówka)- bardzo niepozorna.

Ponownie 10msc.+ nieprawda:) u mnie 2msc+

Kolory oczywiście kontrastowe idealne dla Maluchów(biały, czarny, czerwony)ale książeczka nie jest nudna.

Ilustracje interesujące a zarazem proste, duże i małe elementy, wszędzie pojawia się biedronka( w towarzystwie kresek i jakże świetnych kropek- szczególnie ostatnia strona to arcydzieło!!)

Historyjka wpada w ucho(jest o czymś- na plus),ja niemalże codziennie synowi ,,recytuję ten wierszyk"- bez obrazków też już reaguje bardzo żywiołowo!

Format Ok.- małe rączki świetnie sobie z nim radzą, kartonowa(a jak smakuje;)

Obok Świetlika największy USPOKAJACZ mojego Syna! dla Maluchów(niemowlaków idealna)!

Biedronka to cudowna ,,siostra świetlika":)

Ponownie 10msc.+ nieprawda:) u mnie 2msc+

Ilustracje interesujące a zarazem proste, duże i małe elementy,...

“Bardzo zdolna biedronka” (10m+) zabiera nas do świata biedroneczki, która chciała zostać artystką. Tutaj poza bielą i czernią przywita nas kolor czerwony oraz kółeczko, a to za sprawą tego, że biedroneczka lubi robić kropeczki.

Według mnie warto kupić ową książeczkę i patrzeć jak dziecko chłonie, te jeszcze proste obrazki, jak zapamiętuje bohaterów, kształty a także słucha prostej historyjki. Polecam.

Cała seria ślicznie wydana, wierszyki zabawne. Rewelacja! A część z biedronką zdaje się być ulubioną mojej córci.

• Dla dzieci
  • Książki Franka
  • Biblioteczka Basi, Lidki i Hani
  • Żłobek
  • Domowa biblioteczka Maluchowa

Dodaj cytat z książki Bardzo zdolna biedronka