Bardzo zabiegana mrówka

2015-01-01
2015-01-01
10 min.
9788328019751

“Bardzo zabiegana mrówka” (12m+) to historia mrówki, która “do spiżarni znosi smakołyków stosik”. Kolorem przewodnim jest różowy ale znajdziemy tu także sporo zielonego. Mróweczka kusić do siebie będzie kształtem trójkąta, który ma się kojarzyć ze słodkimi ciasteczkami.

Według mnie warto kupić ową książeczkę i patrzeć jak dziecko chłonie, te jeszcze proste obrazki, jak zapamiętuje bohaterów, kształty a także słucha prostej historyjki. Polecam.

Dodaj cytat z książki Bardzo zabiegana mrówka