Bardzo zdolna biedronka

Wydawnictwo: Wilga
8 (8 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
9788328019768
youstyna

Nowe książeczki kontrastowe przygotowane specjalnie z myślą o maluszkach, które skończyły pierwszy rok życia.
Książeczki do wspólnego oglądania. Zachęcane przez rodzica dziecko wskazuje paluszkiem kształty, kolory, bohatera książeczki – pszczółkę, biedronkę, świetlika lub mrówkę, i nazywa je. Książeczki oparte na kontraście przyczyniają się do optymalnego rozwoju małego dziecka.

źródło opisu: http://sklep.gwfoksal.pl/robaczki-bardzo-zalatana-...(?)

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/robaczki-bardzo-zalatana-...»

Kora | 2018-02-27

super połączenie książeczki kontrastowej z edukacyjną historyjką o kreatywności. Młoda wpatruje się uważnie w kontrastowe kształty, nawet gdy leży sama.

Biedronka to cudowna ,,siostra świetlika":)
Książeczka jest magiczna i jak to trzy inne pozycje tej autorki(pszczoła, świetlik, mrówka)- bardzo niepozorna.

Ponownie 10msc.+ nieprawda:) u mnie 2msc+

Kolory oczywiście kontrastowe idealne dla Maluchów(biały, czarny, czerwony)ale książeczka nie jest nudna.

Ilustracje interesujące a zarazem proste, duże i małe elementy, wszędzie pojawia się biedronka( w towarzystwie kresek i jakże świetnych kropek- szczególnie ostatnia strona to arcydzieło!!)

Historyjka wpada w ucho(jest o czymś- na plus), ja niemalże codziennie synowi ,,recytuję ten wierszyk"- bez obrazków też już reaguje bardzo żywiołowo!

Format Ok.- małe rączki świetnie sobie z nim radzą, kartonowa(a jak smakuje;)

Obok Świetlika największy USPOKAJACZ mojego Syna! dla Maluchów(niemowlaków idealna)!

sweeciak | 2017-11-21
Przeczytana: luty 2017

“Bardzo zdolna biedronka” (10m+) zabiera nas do świata biedroneczki, która chciała zostać artystką. Tutaj poza bielą i czernią przywita nas kolor czerwony oraz kółeczko, a to za sprawą tego, że biedroneczka lubi robić kropeczki.

Według mnie warto kupić ową książeczkę i patrzeć jak dziecko chłonie, te jeszcze proste obrazki, jak zapamiętuje bohaterów, kształty a także słucha prostej historyjki. Polecam.

Leonik | 2016-11-18

Cała seria ślicznie wydana, wierszyki zabawne. Rewelacja! A część z biedronką zdaje się być ulubioną mojej córci.