Ambasador Polskości

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religia, śdm, ambasador, patriotyzm, Polska
poradniki
Piotr Sobota

Broszurka, którą czytasz, ma Ci pomóc wypełnić zadanie Ambasadora Polskości wobec Twoich gości. Zawiera ona trochę praktycznych wskazówek na temat kontaktów z gośćmi i opieki nad nimi, propozycje ciekawych tematów rozmów i materiały do nich. W książeczce znajdziesz szkice sylwetek polskich świętych Kościoła katolickiego i innych wielkich Polaków oraz przykłady najważniejszych zjawisk, które nas ukształtowały. Oczywiście to od Ciebie zależy, w jaki sposób i kiedy wykorzystasz te wiadomości.

źródło opisu: Legra, 2016

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Piotr Sobota | 2016-10-05
Przeczytana: październik 2016

Dodałem tę książeczkę do bazy, by nie zginęła w pomrokach dziejów. Tak bywa z materiałami okazjonalnymi, tymczasem to naprawdę wartościowy poradnik - w pigułce podaje historię Polski, jej bohaterów i świętych, z nieukrywanym wskazaniem jak duży i pozytywny wpływ na nasze dzieje miała wiara. Jednocześnie dzięki zmianie władzy nie wstydziły się w nim dopisać najważniejsze osoby w państwie - Prezydent, Minister Spraw Zagranicznych i Sekretarz Stanu, wspierając Czytelnika w poznawaniu i dzieleniu się pozytywnym obrazem polskiej historii.

Jakub | 2016-12-11