Kraina Lodu. Kolekcja z prezentem

Seria: Kraina Lodu
Wydawnictwo: Egmont Polska
youstyna

Kraina Lodu. Kolekcja z prezentem to wspaniała historia i niezwykły upominek - kula śniegowa z wizerunkiem Anny i Elsy lub Olafa. W Arendelle panuje wiosna. Zmęczona nadmiarem obowiązków Elsa postanawia odpocząć i spędzić trochę czasu z siostrą. Wybierają się więc na rowery. Wyścig przerywa im Kristoff, który przynosi niepokojące wieści - w górach pojawiła się bowiem jakaś tajemnicza,...

W Arendelle panuje wiosna. Zmęczona nadmiarem obowiązków Elsa postanawia odpocząć i spędzić trochę czasu z siostrą. Wybierają się więc na rowery. Wyścig przerywa im Kristoff, który przynosi niepokojące wieści - w górach pojawiła się bowiem jakaś tajemnicza, ogromnych rozmiarów istota. Anna i Elsa natychmiast ruszają w drogę - muszą dbać o bezpieczeństwo swoich poddanych. Czas schwytać potwora!
Przeczytaj o przygodach ulubionych bohaterek, potrząśnij wypełnioną śniegiem kulą i wyrusz w szaloną podróż do świata, w którym rozpętała się zamieć, a temperatura jest coraz niższa.

źródło opisu: https://egmont.pl/Kraina-Lodu.-Kolekcja-z-prezentem,608714,p.html

źródło okładki: https://egmont.pl/Kraina-Lodu.-Kolekcja-z-prezentem,608714,p.html