Piłka nożna. Wielkie układanie

Wydawnictwo: Egmont Polska
youstyna

Spotkaj się jeszcze raz z ulubionymi bohaterami legendarnej gwiezdnej sagi i podejmij wyzwanie ułożenia wszystkich puzzli, które znajdziesz w tej wyjątkowej książce!

źródło opisu: Egmont

źródło okładki: google

emik84 | 2016-10-16

Co znajdziemy więc otwierając tę książkę? Otóż na pięciu rozkładówkach przygotowano zestawienie pięciu najlepszych drużyn piłki nożnej w Europie. Wśród tych najlepszych znaleźli się Portugalia, Włochy, Hiszpania, Anglia, Niemcy. Zaskoczenia chyba nie ma? ;) Wszystko wygląda w ten sposób, że na jednej stronie znajduje się kilka ciekawostek odnoszących się do danej reprezentacji a na drugiej stronie tej samej rozkładówki układanka składająca się z 50 puzzli prezentująca czołowych zawodników drużyny. Jest tu więc między innymi Ronaldo, Iniesta, Rooney, Neuer czyli same gwiazdy. Każda z układanek znajduje się w specjalnym wgłębieniu grubych kartonowych kart. Dopasowane są do nich idealnie więc nic z książki nie wypada a to z kolei sprawia, że ich niepostrzeżenie nie zgubimy.

Wykonanie publikacji jest bardzo porządne a przy tym niebywale estetyczne i naturalne. Puzzle są niczym innym jak oryginalnymi fotografiami więc oddają faktyczny obraz naszych mistrzów i to na pewno cieszy. Myślę,...

testolandia | 2016-10-24
Na półkach: Przeczytane, Synek czyta
Przeczytana: 24 września 2016

"Piłka nożna. Wielkie układanie" to książka 2 w 1. Na sztywnych, tekturowych kartkach znajdziemy ciekawostki o drużynach narodowych z Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Anglii oraz Niemiec, a do tego na co drugiej stronie puzzle z bohaterami z boiska. Mamy 5 układanek - każda z nich jest tak zaprojektowana, że na stałe może być włożona w stronę książki lub wyjmowana na czas zabawy. Puzzle są barwne, porządnie wykonane i mają po 50 elementów do ułożenia. Prawdziwa gratka dla chłopców. Na pewno sprawdzi się jako niebanalny prezent.

Na półkach