Piłka nożna. Wielkie układanie

Okładka książki Piłka nożna. Wielkie układanie Andrzej Dobrowolski
Okładka książki Piłka nożna. Wielkie układanie
Andrzej Dobrowolski Wydawnictwo: Egmont Polska interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Egmont Polska
2016-01-01
2016-01-01

"Piłka nożna. Wielkie układanie" to książka 2 w 1. Na sztywnych, tekturowych kartkach znajdziemy ciekawostki o drużynach narodowych z Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Anglii oraz Niemiec, a do tego na co drugiej stronie puzzle z bohaterami z boiska. Mamy 5 układanek - każda z nich jest tak zaprojektowana, że na stałe może być włożona w stronę książki lub wyjmowana na czas zabawy. Puzzle są barwne, porządnie wykonane i mają po 50 elementów do ułożenia. Prawdziwa gratka dla chłopców. Na pewno sprawdzi się jako niebanalny prezent.

Co znajdziemy więc otwierając tę książkę? Otóż na pięciu rozkładówkach przygotowano zestawienie pięciu najlepszych drużyn piłki nożnej w Europie. Wśród tych najlepszych znaleźli się Portugalia, Włochy, Hiszpania, Anglia, Niemcy. Zaskoczenia chyba nie ma? ;) Wszystko wygląda w ten sposób, że na jednej stronie znajduje się kilka ciekawostek odnoszących się do danej reprezentacji a na drugiej stronie tej samej rozkładówki układanka składająca się z 50 puzzli prezentująca czołowych zawodników drużyny. Jest tu więc między innymi Ronaldo, Iniesta, Rooney, Neuer czyli same gwiazdy. Każda z układanek znajduje się w specjalnym wgłębieniu grubych kartonowych kart. Dopasowane są do nich idealnie więc nic z książki nie wypada a to z kolei sprawia, że ich niepostrzeżenie nie zgubimy.

Wykonanie publikacji jest bardzo porządne a przy tym niebywale estetyczne i naturalne. Puzzle są niczym innym jak oryginalnymi fotografiami więc oddają faktyczny obraz naszych mistrzów i to na pewno cieszy. Myślę, że taka publikacja ucieszy wszystkich młodych fanów piłki nożnej, będzie ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu gdzieś w przerwie pomiędzy meczami, fajnym gadżetem kibica i po prostu lekturą, po którą będą sięgać często z przyjemnością. Polecam też na prezent dla młodszych fanów piłki nożnej, jestem pewna, że okazji ku sprawieniu takowego nie zabraknie ;)

• Synek czyta

Dodaj cytat z książki Piłka nożna. Wielkie układanie