Cuda maryjne uratowała nas Maryja
religia
Gosia

W książce prezentujemy świadectwa łask nadzwyczajnych uzdrowień cielesnych i duchowych otrzymanych przez wiernych za pośrednictwem Świętej Bożej Rodzicielki, a wyproszonych poprzez modlitwę przed Jej wizerunkami znajdującymi się w kilku bardziej lub mniej znanych sanktuariach w Polsce. Zamieszczamy również teksty dotyczące niezwykłego wydarzenia związanego z lubelską kopią obazu Matki Bożej Częstochowskiej zwanego "cudem lubelskim" oraz tak zwanych cudów różańcowych.
Wszystkie opisane przypadki są wspaniałymi świadectwami gorącej wiary w orędownistwo i wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny.

źródło opisu: książka

źródło okładki: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=13973