Zgłosuj na książki roku 2017
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poezja
AngryMonkey

Jest to czwarty tomik poezji Janusza trzebiatowskiego – malarza, scenografa, medaliera, plakacisty i rysownika – który słowami wyraża to, co od lat przedstawia w swoich dziełach plastycznych. Ten zbiór poezji jest kontynuacją poprzednich książek zawierających podobny motyw Sztuki i Miłości.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

AngryMonkey | 2016-09-22
Przeczytana: 22 września 2016

Urzekły mnie jego wiersze. Używa zrozumiałego języka a tekst nie ma przesadzonych środków artystycznego wyrazu. Krótkie, lecz za to pełne w malowniczą treść.

Na półkach