Zgłosuj na książki roku 2017

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
kolęda
poezja
Pretender

Ten utwór nie jest objęty majątkowym prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza że możesz go swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać. Jeśli utwór opatrzony jest dodatkowymi materiałami (przypisy, motywy literackie etc.), które podlegają prawu autorskiemu, to te dodatkowe materiały udostępnione są na licencji Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0.
Zasób opracowany na podstawie: Karol Miarka, Kantyczki. Kolędy i pastorałki w czasie Świąt Bożego Narodzenia po domach śpiewane z dodatkiem pieśni przygodnych w ciągu roku używanych, Mikołów-Warszawa 1904
Publikacja zrealizowana w ramach projektu Wolne Lektury (http://wolnelektury.pl) na podstawie tekstu dostępnego w serwisie Wikiźródła (http://pl.wikisource.org). Redakcję techniczną wykonałaMarta Niedziałkowska, natomiast korektę utworu ze źródłem wikiskrybowie w ramach projektu Wikiźródła.
Ilustracja na okładce: freestock.ca \u2661 dare to share beauty@Flickr, CC BY 2.0.

źródło opisu: http://wolnelektury.pl/katalog/lektura/aniol-pasterzom-mowil.html

źródło okładki: http://wolnelektury.pl/katalog/lektura/aniol-pasterzom-mowil.html

Pretender | 2016-09-13
Przeczytana: 13 września 2014