Mały kuchcik

Wydawnictwo: Yoyo Books
youstyna

Książeczka Mały kuchcik to wspaniała propozycja dla najmłodszych, którzy chcą bawić się w kuchni przygotowując proste potrawy. Przepisy w ksiażce są proste a składniki dostępne w podstawowych delikatesach. Książka zawiera 25 przepisów z całego świata oraz instrukcje przygotowania krok po kroku. Każdy etap przygotowania potrawy przedstawiony na kolorowych ilustracjach, wszystko po to, aby gotowanie było tak proste, jak tylko to możliwe, dla Ciebie i dla twojego małego kuchcika. Książka dodatkowo zawiera specjalne strony ze wskazówkami dotyczącymi alergii, z przelicznikami międzynarodowych miar oraz z informacjami na temat podstawowego wyposażenia kuchni.