Medycyna wielowymiarowa

Wydawnictwo: Kos
zdrowie, medycyna
youstyna

Medycyna wielowymiarowa to połączenie wiedzy medycyny zachodniej i wschodniej, starożytnej oraz współczesnej wiedzy ezoterycznej, a także doświadczenia gnostycznego wszystkich podstawowych religii świata. Daje ona możliwość opisania w sposób systemowy wielowymiarowej struktury człowieka, składającej się z siedmiu ciał - fizycznego i sześcio-warstwowego szkieletu energetycznego, otaczającego ciało fizyczne. Właśnie w tym szkielecie energetycznym znajdują się głębokie przyczyny (obce wibracje) większości chorób przewlekłych, których likwidacja daje efekt natychmiastowego uzdrawiania. Ta wiedza była zaszyfrowana w pracach wtajemniczonych, stanowiła podstawę technik magicznych Wschodu i praktyk modlitewnych klasztorów i kościołów Zachodu.
Autorce udało się wypracować algorytm, za pomocą którego można ujawnić indywidualną matrycę zapisu w formie falowej chorób przewlekłych oraz zlikwidować je za pomocą metody rzędów wibracyjnych.
Metoda ta nie posiada na świecie odpowiedników. Jest prosta, bezpieczna, skuteczna i polecana tym wszystkim, którzy pragną uwolnić się od skomplikowanych przewlekłych chorób, niezależnie od czasu trwania choroby.
Książka została nagrodzona dwoma dyplomami: I stopnia na II Międzynarodowym Kongresie Duchowe i naturalne uzdrawianie w ekologii i medycynie oraz Za osiągnięcia w dziedzinie zdrowia i medycyny. Z proponowanej metody samodiagnozowania i samouzdrawiania może korzystać każdy człowiek, niezależnie od tego, jaki wyznaje światopogląd .

źródło opisu: http://www.tadzimir.pl/product_info.php?products_id=2962

źródło okładki: http://www.tadzimir.pl/product_info.php?products_id=2962