Tropiciele faktów. Piraci

Wydawnictwo: Mamania
Fast Trackers. Pirates
popularnonaukowe
mamania

Kiedy Jacek i Ania powracają do domu po pirackiej przygodzie („Magiczny domek na drzewie. Popołudnie z piratami”), mają mnóstwo pytań. Czy piraci naprawdę zrzucali ludzi do morza? Jak się żyło na pirackim okręcie? Czy gdzieś jeszcze są ukryte przez piratów skarby? Razem z Jackiem i Anią poszukaj odpowiedzi na te i wiele więcej pytań! „Tropiciele faktów” zawierają mnóstwo informacji,...

Razem z Jackiem i Anią poszukaj odpowiedzi na te i wiele więcej pytań!

„Tropiciele faktów” zawierają mnóstwo informacji, ilustracji i ciekawostek na tematy poruszane w kolejnych tomach uwielbianej przez dzieci serii „Magiczny domek na drzewie”. To doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich ciekawskich tropicieli faktów!

źródło opisu: mamania.pl

źródło okładki: mamania.pl