Po godzinach

Wydawnictwo: Amber
After Hours

To nie był wypadek. Portia od początku jest przekonana, że jej mąż został zamordowany, bo wszedł w drogę potężnym ludziom. Czy teraz ona jest w niebezpieczeństwie? I po co nowojorski policjant przyjechał do Kolorado? Czy rzeczywiście ma jej zapewnić ochronę? Podejrzenia gęstnieją, groźby mnożą się, gdy przenosimy się z tętniącego życiem Manhattanu do odludnego rancza w Górach Skalistych, czekając w napięciu na finał - czy nieufność okaże się silniejsza niż miłość?

źródło opisu: okładka

Atheris | 2013-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2013

Ciekawa fabuła, niespodziewane zakończenie, może trochę za mało akcji, ale książka ogólnie ok

| 2011-07-03

Kocham !