Zjechana psyche. Pięć lat życia z młodocianą nimfomanką

Wydawnictwo: Wydawnictwo i Drukarnia Towarzystwo Słowaków w Polsce
7 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
nimfomania
literatura faktu
Pani Akne

"Zjechana psyche" to wprawdzie historia pięciu lat życia młodocianej nimfomanki, ale opisana w procesie poznawania ich istoty przez jej partnera. Stąd głównym wątkiem "Psyche" pozostają problemy, które najdotkliwiej wpływają na jego relacje z dziewczyną. "Zjechana psyche" to także świadectwo trudnego procesu oswajania się mężczyzny z problemami psychicznymi kobiety budującej nową...

"Zjechana psyche" to także świadectwo trudnego procesu oswajania się mężczyzny z problemami psychicznymi kobiety budującej nową osobowość.
~Fragment "Od Autora"

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.polbuch.de/opis,2,4af0bf9012fe1,zjechan...»

Nath | 2017-02-01

Książka ciężka, ale mimo to bardzo dobrze się ją czyta.

Nie jest to łatwa, ani przyjemna książka. Nie czyta jej się raczej do poduszki. To istny bad trip, toksyczny i destrukcyjny. Dla czytelników o mocnych nerwach, bo może jątrzyć te najbardziej chore szufladki umysłu.

RedSonja | 2018-02-24
Athanati Este | 2018-02-26