Redaktor Szwędak #2: Cena reportażu

Wydawnictwo: Pasażer
humor
komiksy
groszek

Polska rzeczywistość w krzywym zwierciadle satyry Ryśka Dąbrowskiego - najbardziej znanego jako twórca komiksów o Likwidatorze. Redaktor Szwędak to jego kolejny bohater - wścibski, ograniczony dziennikarzyna o inteligencji mało rozgarniętego kibica piłkarskiego. Idealne alter ego prawdziwego człowieka polskich mediów. Bywa wśród tych z prawej i tych z lewej, wśród polityków i zwykłych ludzi i za cholerę nic z tego nie rozumie. Czytelnik ma ubaw po pachy, choć jest to czasami śmiech przez łzy.

źródło opisu: Pasażer, 2006

źródło okładki: http://www.sklep.pasazer.pl/