fantastyka, humor, przygoda
komiksy
Dejikos

Po raz kolejny przenosimy się do Krainy Ooo - miejsca, w którym nic nie jest zbyt niezwykłe! Tym razem nasz ukochany komputer, BMO, zostanie zainfekowany przez szerzącego destrukcję wirusa. Nic takiego nie wydarzyło się w tym świecie od ponad tysiąca lat! Czy naszym bohaterom uda się pokonać złośliwy program, który rozprzestrzenia się na wszystkie komputery w Ooo? Czy świadomość naszego małego przyjaciela zostanie wymazana za zawsze? Oto wyzwanie dla Finna, Jake'a i Marceliny!

Dodatkowo w tomiku znajdziecie niezwykły rozdział - to co będzie się w nim działo... zależy od Waszej siły woli! Zaintrygowani? Nie przegapcie najnowszej odsłony komiksu, bo właśnie nadeszła pora na przygodę!

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/