The Complete Peanuts 1957–1958
komiks, humor, Fistaszki, snoopy
komiksy
Snoopy

W czwartym tomie bestsellerowej serii FISTASZKi ZEBRANE ulubiony przez wszystkich pies rasy beagle uniezależnia się. Snoopy usiłuje wykraść Linusowi kocyk bez­pieczeństwa, oddaje się działalności parodystycznej, dołącza do drużyny baseballowej, a pod koniec książki uczy się spać na dachu własnej budy – co jest wydarze­niem o epokowym znaczeniu! Oczywiście fani Schroedera, Lucy, Linusa, Patty,...

Oczywiście fani Schroedera, Lucy, Linusa, Patty, Pig-Pena, Shermy’ego, Violet i Cha­r­liego Browna także znajdą tu mnóstwo zabawnych historyjek.

"Świat "Fistaszków" to mikrokosmos, mała komedia ludzka za­równo dla czytelnika naiwnego, jak i wyrobionego". (Umberto Eco)

źródło opisu: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2011

źródło okładki: www.nk.com.pl

Hana | 2014-08-30
Na półkach: Przeczytane, Pozostałe
Przeczytana: 20 sierpnia 2014

Podebrałam synowi.Oddałam z zaznaczonymi historyjkami i tekstami,by rzucił na nie okiem jeszcze raz np.niektóre prośby stają się skuteczne dopiero za sto pierwszym razem....Zrewanżował się tym samym - wolność trzeba zdobywać wiele razy...Cieszę się,że bawi nas to samo.Polecam.

Fille | 2017-04-24
Przeczytana: 22 kwietnia 2017

Snoopy po raz pierwszy chodzi na dwóch łapach, a Charlie Brown ma nieustanne problemy z latawcami.

Olala | 2015-01-26
Przeczytana: 30 sierpnia 2014

Zachwyty nad Fistaszkami trwają, każdy tom jest po prostu rewelacyjny. Uśmiech od ucha do ucha gwarantowany;-)

Nieznośna | 2011-09-14

Przeczytana: 17 kwietnia 2012

Jak zwykle genialne.

kipog | 2012-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2012

Kreska coraz gorsza. Ale jak czyta się od pierwszego tomu to powoli się w to wczuwa.

xik13 | 2011-08-17

Jednym słowem- świetne!

VilyaQ | 2017-09-12
Max | 2017-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2017
Szpryngus | 2016-08-08

Pisarki i pisarze polecają na Gwiazdkę

Jak co roku o tej porze podpowiadamy wam jakie książki warto kupić bliskim na prezent. Tym razem z pomocą przychodzą pisarki i pisarze. Zobaczcie jakie książki wybrali dla was Katarzyna Bonda, Wojciech Chmielarz, Anna Kamińska, Jakub Małecki, Joanna Opiat-Bojarska, Alek Rogoziński, Bartosz Szczygielski i Paulina Wilk.