Garfield. Skarbiec 3

Garfield. Skarbiec 3
humor, komiksy
komiksy
Izka_Łęcka

Kolejna porcja niezwykłych historyjek z Garfieldem w roli głównej. Wyjątkowa gratka dla wiernych fanów złośliwego kota: kolorowy album zawiera liczne niepublikowane dotąd w Polsce historie. Prezentujemy w nim komiksowe paski powstałe w latach 80-tych. W planowanej serii 12 Skarbców Garfielda miłośnicy twórczości Jima Davisa będą mogli prześledzić, jak zmieniał się ich bohater przez ponad 25 lat swojego życia.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Wioletta Psiuk | 2015-02-16
Przeczytana: 08 lutego 2015

Genialne. Nie zamieniłabym na nic innego - humor i mądrość w krótkich komiksach .

Kasiuuula92 | 2016-09-27
Nimmo | 2016-09-10