Dzieci szejka

Okładka książki Dzieci szejka Lynn Raye Harris
Okładka książki Dzieci szejka
Lynn Raye Harris Wydawnictwo: Harlequin, HarperCollins Polska Seria: Harlequin Światowe Życie literatura obyczajowa, romans
Harlequin Światowe Życie
Harlequin, HarperCollins Polska
2016-07-08
2016-07-08

Okładka książki Dom w San Francisco. Dzieci szejka Lynn Raye Harris, Tara Pammi
Dom w San Fran... Lynn Raye Harris, T...
Okładka książki Zaginiony szmaragd. Królewska rozgrywka Susanna Carr, Lynn Raye Harris
Zaginiony szma... Susanna Carr, Lynn ...
Okładka książki Zapach miłości. Zaręczyny na wieży Eiffla Lynn Raye Harris, Jennie Lucas
Zapach miłości... Lynn Raye Harris, J...

Heirs to the Throne of Kyr 2/2
Lynn Raye Harris - "Dzieci szejka"/"Carrying the Sheikh's Heir"

Sheridan + Rashid ---- TAREK, AMIRA

*2014

1. "Królewska rozgrywka"

Heirs to the Throne of Kyr 2/2
Lynn Raye Harris - "Dzieci szejka"/"Carrying the Sheikh's Heir"

Sheridan + Rashid ---- TAREK, AMIRA

*2014

1. "Królewska rozgrywka"

Kontynuacja losów rodu al-Hassan. Pierwszą częścią była "Królewska rozgrywka"

Kontynuacja losów rodu al-Hassan. Pierwszą częścią była "Królewska rozgrywka"

Książka nawet ciekawa. Motyw pomyłki w klinice in vitro trochę naciągany, ale książkę przyjemnie się czytało.

Przeczytane w jeden wieczór. Do przeczytania i do zapomnienia. Nie jest to historia, która zapadnie w pamięci na długo, ale miło spędziłam czas czytając tę ksiażkę.

Druga część perypetii miłosnych braci al - Hassan. Oczywiście, to zwykle romansidła, ale nawet dość poprawnie napisane.

• Harlequin
  • Romans
  • Harlequiny
  • Dylogie/Trylogie/Serie
  • 2011-2014

Dodaj cytat z książki Dzieci szejka