Zdrowe potrawy dla dzieci

Seria: Porady lekarza rodzinnego
Wydawnictwo: Literat
9788377741948
youstyna

Poradnik dotyczący zdrowego żywienia małych dzieci zawierający kilkadziesiąt przepisów na zdrowe i smaczne potrawy (jak np. zupa dyniowa, marchewka i koper włoski z ryżem, wesołe kanapki, tort bananowy, twarożek z rzodkiewką, zupa mleczna z kluskami lanymi, łosoś z ziemniakami, marchewką i groszkiem, omlet z konfiturą, naleśniki z malinami, sałatka warzywna, indyk z ryżem i surówką), a także cenne informacje dla rodziców na temat układu pokarmowego małego dziecka, wprowadzania glutenu do diety, alergii pokarmowych, rozszerzania diety oraz najnowsze schematy żywienia niemowląt.