bajki
youstyna

Proponujemy Państwu nową serię, w której oprócz bajek na dobranoc znajdują się zbiory zagadek i zabawne opowiadania o zwierzętach. Czy koty łazęgi odlatują wraz z ptakami do ciepłych krajów? Czy auto, które pije dużo benzyny, wyrośnie na dużą ciężarówkę? Czy można zgubić swój pierwszy nos? Takie i podobne kwestie rozważają dwaj roztropni mali przyjaciele: królik Pędzipiętek i koziołek...

Czy koty łazęgi odlatują wraz z ptakami do ciepłych krajów? Czy auto, które pije dużo benzyny, wyrośnie na dużą ciężarówkę? Czy można zgubić swój pierwszy nos? Takie i podobne kwestie rozważają dwaj roztropni mali przyjaciele: królik Pędzipiętek i koziołek Rogalik. Przy wspólnym czytaniu na pewno będzie dużo zabawy. Czy to możliwe, że cukierki rosną na krzewach? I w końcu czyja mama jest najpiękniejsza na świecie?

Magdalena | 2017-05-17
dami251 | 2017-02-20