bajki
youstyna

Proponujemy Państwu nową serię, w której oprócz bajek na dobranoc znajdują się zbiory zagadek i zabawne opowiadania o zwierzętach. Piesek Bobik i jego przyjaciele z zagrody ruszają w świat i zakładają własne gospodarstwo, co jest wspaniałą okazją do nauki samodzielności. Książka z humorem opowiada, jak można sobie samemu poradzić w trudnych, a nawet niebezpiecznych sytuacjach, a po wielu...

Piesek Bobik i jego przyjaciele z zagrody ruszają w świat i zakładają własne gospodarstwo, co jest wspaniałą okazją do nauki samodzielności. Książka z humorem opowiada, jak można sobie samemu poradzić w trudnych, a nawet niebezpiecznych sytuacjach, a po wielu przygodach wrócić do domu i wyjaśnić sobie nieporozumienia. To opowieść o licznych pozytywnych przesłaniach, o pielęgnowaniu przyjaźni, życzliwości i innych cennych zalet.

agi8419 | 2017-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2017