bajki
youstyna

Proponujemy Państwu nową serię, w której oprócz bajek na dobranoc znajdują się zbiory zagadek i zabawne opowiadania o zwierzętach. Królik Pędzipiętek i koziołek Rogalik to dwaj pomysłowi przyjaciele, których polubią nie tylko chłopcy. Dość powiedzieć, że według nich słoneczko nocuje w ulicznej latarni, lewa sznurówka różni się od prawej, mama ciągle gubi się w parku, a spodenki są mokre, bo...

Królik Pędzipiętek i koziołek Rogalik to dwaj pomysłowi przyjaciele, których polubią nie tylko chłopcy. Dość powiedzieć, że według nich słoneczko nocuje w ulicznej latarni, lewa sznurówka różni się od prawej, mama ciągle gubi się w parku, a spodenki są mokre, bo nie dało się ich szybko zdjąć przed upadkiem do kałuży. Latające nosorożce i lew, który boi się królików i koziołków, to tylko niektóre z ich niedoścignionych pomysłów.

Magdalena | 2017-05-17
Na półkach