Bajki leśnych przyjaciół

Seria: Dziecięca Biblioteczka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz
bajki
youstyna

Proponujemy Państwu nową serię, w której oprócz bajek na dobranoc znajdują się zbiory zagadek i zabawne opowiadania o zwierzętach. Mieszkańcy lasu - i duzi, i mali - podobnie jak ludzie mają swoje kłopoty, radości i troski. A mrówka Tymek bez przerwy wyczynia psoty i wymyśla żarty. Na szczęście zwierzęta potrafią się serdecznie śmiać, kiedy dadzą się na coś nabrać, i w tym tkwi ogromna...

Mieszkańcy lasu - i duzi, i mali - podobnie jak ludzie mają swoje kłopoty, radości i troski. A mrówka Tymek bez przerwy wyczynia psoty i wymyśla żarty. Na szczęście zwierzęta potrafią się serdecznie śmiać, kiedy dadzą się na coś nabrać, i w tym tkwi ogromna wartość tych bajek: mały czytelnik na pewno zrozumie, że zamiast się dąsać, lepiej przyłączyć się do ogólnej wesołości.

Mika | 2017-10-26
Przeczytana: 26 października 2017