Nielogiczne słowa

Wydawnictwo: Psychoskok
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poezja
marcin100

Jeśli wiara jest nadzieją, która dopełnia miłość za granicą naszych ciał odnajdziemy świat utracony "wczoraj". Rozpoczynając wędrówkę w jego poszukiwaniu błądzimy ścieżkami często nielogicznymi dla umysłu, ale wartymi przejścia, czasem zatrzymania i zastanowienia nad przebytą drogą. Jeśli będziemy szukać z pewnością znajdziemy, ale nie bądźmy ślepi, głusi, bez serca, zamknięci na słowo,...

Jeśli będziemy szukać z pewnością znajdziemy, ale nie bądźmy ślepi, głusi, bez serca, zamknięci na słowo, które jest Stwórcą tu na Ziemi.

Zapraszam do przeczytania drugiego tomiku mojej poezji zawierające niesamowite cykle wierszy: "Triduum materialne" oraz wariacje na temat powstania świata: "Igraszki Boga"

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/nielogiczne-slowa_p563

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/nielogiczne-slowa_p563

Ania | 2016-10-03
Przeczytana: 03 września 2010

Szczególnie uwielbiam wracać do cyklu wierszy Triduum materialne, które słuchałam na wieczorze autorskim. To tak jakby trzy etapy naszego życia: Układ o życie ( początki naszego przyjścia na materialny świat), Między drzwiami (nasze życie i zmaganie z rzeczywistością), Przejście ( nasze odejście z tego świata) Dla lubiących poezję w wydaniu dla myślących to wspaniała propozycja.

majathebee | 2016-07-30